Волинські військовослужбовці закликають не паплюжити честі своїх побратимів
У бригаді запевняють - передсмертна записка військового, який скоїв самогубство на Волині - фейкова
Нещодавно в частині сталася трагедія: один із військовослужбовців покінчив життя самогубством. Співробітниками поліції Володимира-Волинського було проведено ретельний огляд місця події. За словами правоохоронців, жодної записки, яка би вказували на причини його наміру накласти на себе руки, молодий чоловік не залишив.
Військовослужбовці стурбовані, що редакційна політика деяких волинських ЗМІ нічим не відрізняється від викидів російських та сепаратистських «лайнометів», які іменують себе ЗМІ, і раз у раз паплюжать українське військо, завдаючи шкоди, не меншої, ніж ворожа зброя?!
Одразу було відкрите кримінальне провадження, проводяться слідчі дії. Однак у деяких ЗМІ з’явилася інформація, що молодий чоловік перед смертю залишив записку.
У прес-службі 14 бригади зазначають - "записка" з’явилася на сторінці якогось Олексія Гончаренка з Одеси у мережі Фейсбук (безробітний, фотографія відсутня) з’являється інформація про те, що нібито військовослужбовець залишив передсмертну записку.
"Але ніхто з журналістів навіть не перевірив у правоохоронців правдивість цієї інформації! На жаль, у черговий раз деяких медійників більше зацікавив «смажений» факт, який збільшив би аудиторію читачів, аніж реальна ситуація. На жаль!.. Більше того, ніхто з журналістів, видання яких поширили цю неправдиву інформацію, навіть не замислилися над тим, як рідні хлопця сприймуть таку «записку», - зазначають в заяві побратими.
Військовослужбовці стурбовані, що редакційна політика деяких волинських ЗМІ нічим не відрізняється від викидів російських та сепаратистських «лайнометів», які іменують себе ЗМІ, і раз у раз паплюжать українське військо, завдаючи шкоди, не меншої, ніж ворожа зброя?!
"Військовослужбовці нашої бригади, які за три роки війни звикли до безчесних підступів ворога, й надалі, як того велить військовий обов’язок, совість, серце й честь, захищатимуть Україну та її народ! Але ми ніколи не звикнемо до ницих і підлих ударів у спину – таких, які отримали від тих, кому довіряли!" - йдеться в заяві 14 бригади.