Курси НБУ $ 44.92 € 50.92
Голова райдержадміністрації запросив усіх випускників-медалістів району у свій кабінет (Фото)

Волинь-нова

Голова райдержадміністрації запросив усіх випускників-медалістів району у свій кабінет (Фото)

Очільник Ратнівського району Андрій Харлампович привітав особисто кожного медаліста і побажав найкращим учням краю подальших успіхів

Цього року в Ратнівському районі 24 медалісти: 12 - закінчили школу із золотими та 12 - зі срібними медалями. Про це йдеться на сторінці Ратнівської РДА у "Фейсбуці". 



Цього року в Ратнівському районі 24 медалісти: 12 - закінчили школу із золотими та 12 - зі срібними медалями.



Під час навчання учні демонстрували високий рівень знань з базових дисциплін, були учасниками і переможцями різнопланових інтелектуальних конкурсів та змагань, за що й отримали медалі.
Голова райдержадміністрації Андрій Харлампович спільно із заступником голови районної ради О.Бенедисюком та начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації В.Андросюком привітали молодь із здобутками та побажали успіхів у дорослому житті, зберегти свій запал та і надалі залишатися лідерами.


«Нині кожному з вас бажаю здобути належну освіту, аби знайти гідне місце у цьому, далеко не завжди простому світі, — зазначив під час урочистості Андрій Харлампович. — Незабаром ви станете провідними фахівцями у різних галузях і, сподіваюся, плідно працюватимете на славу нашої країни».


Випускника навіть дозволили посидіти у високих чиновницьких кріслах. 








 

Telegram Channel