Бейонсе і Jay-Z розповіли, як назвали своїх дітей
Зіркова американська пара – співачка Бейонсе і репер Jay-Z вирішили назвати своїх двійнят Румі та Сір
Бейонсе народила хлопчика і дівчинку 12 червня у медичному центрі в Лос-Анджелесі. Діти з'явилися на світ передчасно і мали певні проблеми зі здоров'ям, тому лікарі залишили їх під наглядом, повідомляє Канал 24.
Пара подала до заяву про отримання авторських прав на "Rumi Carter" та "Sir Carter", щоб переконатися, що ніхто інший не може отримати прибуток від імен.
Однак імена новонароджених довший час тримали у таємниці. І, як повідомляє порталTMZ, дівчинка отримала ім’я Румі, хлопчик – Сір.
Окрім цього, пара подала до заяву про отримання авторських прав на "Rumi Carter" та "Sir Carter", щоб переконатися, що ніхто інший не може отримати прибуток від імен. Це сталося після того, як в Каліфорнії намагалися зареєструвати торгову марку "Blue Ivy Carter". Саме так звуть старшу доньку пари.