У Рівному забруднили лайном столітні свердловини
В обласному центрі проблема через мале каналізування вулиць, бо бруд із відстійників тече у водоносні горизонти
Старі царські свердловини в районі переїзду закриті через невідповідність санітарним нормам.
Як розповів міський голова Рівного Володимир Хомко, забруднення річки Устя — це не найбільша проблема.
«Ми уже забруднили весь водоносний горизонт. Старі царські свердловини в районі переїзду закриті через невідповідність санітарним нормам. Хоч колись з них усе Рівне черпало чисту воду», — цитує міського голову «Рівне вечірнє». Нагадаємо, що у Рівному вже не перший рік реалізовують програму каналізування вулиць.