Курси НБУ $ 44.92 € 50.92

У столиці Болгарії п'ятеро людей загинуло внаслідок спеки

Сотні звернулися по медичну допомогу


Сотні людей звернулися по медичну допомогу після того, як знепритомніли внаслідок високих температур.



У столиці Болгарії Софії п'ятеро людей загинуло внаслідок аномальної спеки. Про це повідомляє місцеве видання Nova, посилаючись на Центр екстреної медичної допомоги в столиці. передає 112.


При цьому по всій країні сотні людей звернулися по медичну допомогу після того, як знепритомніли внаслідок високих температур.

Telegram Channel