У столиці Болгарії п'ятеро людей загинуло внаслідок спеки
Сотні звернулися по медичну допомогу
Сотні людей звернулися по медичну допомогу після того, як знепритомніли внаслідок високих температур.
У столиці Болгарії Софії п'ятеро людей загинуло внаслідок аномальної спеки. Про це повідомляє місцеве видання Nova, посилаючись на Центр екстреної медичної допомоги в столиці. передає 112.
При цьому по всій країні сотні людей звернулися по медичну допомогу після того, як знепритомніли внаслідок високих температур.