Курси НБУ $ 44.92 € 50.92
Житель Рівненщини віз у машині майже 5 кг бурштину. А тут – поліція…

Волинь-нова

Житель Рівненщини віз у машині майже 5 кг бурштину. А тут – поліція…

І він почав утікати…

У місті Дубровиця Рівненської області співробітники патрульної поліції зупинили автомобіль, в якому було 4 кг 700 г бурштину (на фото). Про це повідомляє прес-служба поліції.



Янтар правоохоронці вилучили і в подальшому відправлять його на експертизу.



«За кермом транспортного засобу «Renault Kangoo» перебував 21-річний мешканець села Кривиця Дубровицького району, однак належить він пасажиру – 19-річному односельчанину водія. У ході спілкування з правоохоронцями пасажир раптом почав утікати. Поліцейські його затримали, після чого оглянули салон іномарки», – йдеться в повідомленні.


Янтар правоохоронці вилучили і в подальшому відправлять його на експертизу.


За фактом зберігання майна, здобутого злочинним шляхом, розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 198 КК України

Telegram Channel