Житель Рівненщини віз у машині майже 5 кг бурштину. А тут – поліція…
І він почав утікати…
У місті Дубровиця Рівненської області співробітники патрульної поліції зупинили автомобіль, в якому було 4 кг 700 г бурштину (на фото). Про це повідомляє прес-служба поліції.
Янтар правоохоронці вилучили і в подальшому відправлять його на експертизу.
«За кермом транспортного засобу «Renault Kangoo» перебував 21-річний мешканець села Кривиця Дубровицького району, однак належить він пасажиру – 19-річному односельчанину водія. У ході спілкування з правоохоронцями пасажир раптом почав утікати. Поліцейські його затримали, після чого оглянули салон іномарки», – йдеться в повідомленні.
Янтар правоохоронці вилучили і в подальшому відправлять його на експертизу.
За фактом зберігання майна, здобутого злочинним шляхом, розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 198 КК України