У Луцьку ліквідували пожежу на трансформаторній підстанції
Причина пожежі встановлюється
Як ми вже повідомляли, сьогодні пів-Луцька залишилося без світла.
Причиною стала пожежа, інформують в ДСНС Волинської області.
О 13:45 пожежу локалізовано, о 14:07 - ліквідовано загорання. Всього до боротьби з вогнем залучено 6 одиниць спеціальної пожежної техніки та близько 20 рятувальників.
Так, 4 липня о 12:53 на пункт зв’язку оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Волинській області надійшло повідомлення про пожежу на трансформаторній електропідстанції в м. Луцьку, що розташована в старому місті поблизу Центрального ринку. За викликом були направлені чергові варти Державної пожежно-рятувальної частини №1, частини спеціальної пожежної техніки, автомобіль газодимозахисної служби та чергова зміна оперативно-координаційного центру, аварійна бригада енергетиків та карета швидкої допомоги. Підрозділи служби «101» прибули до місця пожежі о 13:00, але стволи на гасіння пожежі були подані о 13:21 після відключення електропостачання та офіційного дозволу енергетиків. О 13:45 пожежу локалізовано, о 14:07 - ліквідовано загорання. Всього до боротьби з вогнем залучено 6 одиниць спеціальної пожежної техніки та близько 20 рятувальників.
Вогнем пошкоджено 4 комплектно-розподільчої установки. потужністю 10кВт.
Причина пожежі встановлюється, на місці події створена спеціальна комісія.