Пульс дня
Пів-Луцька залишилося без світла
У центрі міста вже кілька годин немає електроенергії
Інформація про те, коли в місті з’явиться світло, поки що відсутня.
Підстанція № 101, що забезпечує центр Луцька електоенергією, аварійно пошкоджена. Що стало причиною поломки, поки невідомо. Можливим варіантом є пожежа, адже біля підстанції зараз - пожежні машини.
Через відсутність електроенергії не працюють магазини та інші заклади в центрі Луцька, а також призупинена робота установ та організацій.
Інформація про те, коли в місті з’явиться світло, поки що відсутня.
Фото Олександра ДУРМАНЕНКА.