У Києві грабіжники відібрали в чоловіка мішок грошей
В сумці було 2,4 мільйона гривень
У Подільському районі Києва біля банку нападники у медичних масках відібрали у чоловіка сумку з 2,4 млн грн..
У Подільському районі Києва біля банку нападники у медичних масках відібрали у чоловіка сумку з 2,4 млн грн..
Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на espreso.tv.
«Грабіжники бризнули чоловікові в обличчя сльозоточивим газом та забрали сумку з грошима. Після цього втекли на автомобілі «Infiniti». У Києві ввели план «Перехоплення»», – повідомляють ЗМІ.