Курси НБУ $ 44.92 € 50.92

У Києві грабіжники відібрали в чоловіка мішок грошей

В сумці було 2,4 мільйона гривень


У Подільському районі Києва біля банку нападники у медичних масках відібрали у чоловіка сумку з 2,4 млн грн..



У Подільському районі Києва біля банку нападники у медичних масках відібрали у чоловіка сумку з 2,4 млн грн.. 


Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на espreso.tv.


«Грабіжники бризнули чоловікові в обличчя сльозоточивим газом та забрали сумку з грошима. Після цього втекли на автомобілі «Infiniti». У Києві ввели план «Перехоплення»», – повідомляють ЗМІ.

Telegram Channel