Перший «домашній» матч «Верес» зіграє на «Арені Львів»
Уболівальників рівненського клубу кличуть підтримати команду
Дебютний «домашній» матч в Українській Прем`єр-лізі «Верес» зіграє у Львові. Про це повідомив президент клубу Олексій Хахльов.
Свій перший домашній матч «Верес» зіграє проти ФК «Олександрія», поєдинок відбудеться 22 липня.
«Ми досягли взаємовигідної домовленості з адміністрацією «Арени Львів». І свій перший матч в елітному дивізіоні «Верес» зіграє у Львові», – розповів Олексій Хахльов.
«Це історичний момент для всього рівненського футболу. «Верес» повертається до еліти українського футболу і дебютує на одній з найсучасніших футбольних арен нашої країни. Я запрошую усіх уболівальників на матч. Переконаний, ми маємо бути разом у такий знаковий і важливий момент. Ми маємо показати всій Україні, що разом – ми сила!», – цитує Хахльова офіційний сайт «Вереса».
Свій перший домашній матч «Верес» зіграє проти ФК «Олександрія», поєдинок відбудеться 22 липня.