Курси НБУ $ 44.87 € 50.88

Якщо їдете до Києва, беріть більше грошей – відсьогодні у столиці дорожчає проїзд

У метро без п’яти гривень не пустять, проїзд у наземному гро мадському транспорті коштуватиме на гривню дешевше

У Києві з 15 липня вводяться нові тарифи в комунальному транспорті: ціни на проїзд у метро зростуть до 5 гривень, в наземному транспорті – до 4 гривень, повідомляє УНІАН.



Разова поїздка в автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері обійдеться пасажиру в 4 грн, у метрополітені (без використання пластикової карти) – 5 грн..



Відповідне рішення «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху» КМДА прийняла 16 червня 2017 року.


Згідно з документом, разова поїздка в автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері обійдеться пасажиру в 4 грн, у метрополітені (без використання пластикової карти) – 5 грн.. За умов використання пластикової безконтактної картки при разовому придбанні 1-9 поїздок затверджений тариф у розмірі 5 грн за кожну; 10-19 поїздок – 4,90 грн.; 20-29 поїздок – 4,80 грн; 30-39 поїздок – 4,70 грн.; 40-49 поїздок – 4,60 грн.; 50 поїздок – тариф 4,50 грн.. Заставна вартість картки залишається 12 грн..

Telegram Channel