Волиняни виграли приз глядацьких симпатій в інтелектуальній грі біля підніжжя Говерли (Фото)
Інтелектуальними здібностями під відкритим небом мірялися делегати 12 регіонів
Вперше біля підніжжі Говерли активісти з різних куточків України провели інтелектуальну гру "Mind Game". Про це на своїй сторінці у "Фейсбук повідомив Дмитро Климук.
Це були неймовірні емоції, взрив мозку, шалені овації та підтримка команд, професійна організація та ведучий Тарас з Івано-Франківська
У ній взяло участь 12 команд з різних делегацій нашої країни.
"Це були неймовірні емоції, взрив мозку, шалені овації та підтримка команд, професійна організація та ведучий Тарас з Івано-Франківська", - пише волинянин.
Отже, після двогодинної гри, 9-ти турів ведучий оголосив впершу чергу команду глядацьких симпатій, якою стала команда з Волині "Волинь".
А потім п'єдестал - третє місце зайняла команда з Сум "Go-раціо", друге місце - команда з Івано-Франківська "Stupiddests", а перше місце, через свої інтелектуальні здібності, показала найкращий результат команда з Тернополя "Західні рельси".
Всім переможцям вручили цінні подарунки у вигляді солодощів, печива та згущеного молока і розійшлись у свої табори на вечерю.



