Курси НБУ $ 44.87 € 50.88

Троє чоловіків загинули, коли діставали телефон із туалету

В Узбекистані люди померли, отруївшись парами фекальних газів у вигрібній ямі одного з приватних будинків

Жителька одного з сіл найняла двох чоловіків, аби дістали мобільний телефон, що впав у туалет.



Спустившись туди, вони зомліли і не змогли вибратися на поверхню.



Спустившись туди, вони зомліли і не змогли вибратися на поверхню. Для надання постраждалим допомоги господиня викликала лікаря, який при спуску в яму також зомлів.


У результаті події двоє найнятих працівників померли на місці події, а медик – дорогою в місцеву лікарню.

Telegram Channel