У Луцьку «BMW» врізався у «Mercedes-Benz»
У результаті ДТП є потерпілі
Керуючи автомобілем, жінка не надала перевагу у русі та зіткнулася з легковиком «Mercedes-Benz».
Учора, 17 липня, на вулиці Загородній у Луцьку автомобіль «BMW - 3» врізався у «Mercedes-Benz», повідомляє ГУ НП у Волинській області на своїй сторінці у Фейсбук.
Внаслідок зіткнення водія «BMW» госпіталізували. За фактом ДТП слідчі розпочали кримінальне провадження.
За кермом «BMW» перебувала 45-річна лучанка. Керуючи автомобілем, жінка не надала перевагу у русі та зіткнулася з легковиком «Mercedes-Benz» під керуванням 28-річного жителя обласного центру Волині.
У результаті ДТП жінка, водій «BMW», отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували у відділення нейрохірургії міської лікарні.
За фактом автопригоди слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.