Збірна України виграла срібло на ЧС із синхронного плавання
Золото дісталося китаянкам (96.1000), а бронза японкам (93.2000)
Збірна України виграла перше срібло на чемпіонаті світу з водних видів спорту у Будапешті, передає Champion.
Українські спортсменки набрали в загальній сумі 94.0000 бали.
У фіналі довільної програми в комбінації українські синхроністки Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Олександра Кашуба, Ганна Волошина, Марина Алексєєва, Владислава Алексєєва і Яна Наречна набрали в загальній сумі 94.0000 бали.