Відпустили пані, яка оголилась перед Порошенком і Лукашенком
Печерський райсуд Києва обрав активістці Femen Анжеліні Діаш запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання, зі здачею закордонного паспорта
Про це повідомив у Facebook її адвокат Ярослав Яценко, інформує «Українська правда».
Розстібнула свою сорочку, під якою не було одягу, і почала викрикувати: «Живе Бєларусь!»
Раніше він написав, що клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання подала до суду прокуратура.
Як відомо, у п'ятницю під час урочистої зустрічі президента України та президента Білорусі Діаш розстібнула свою сорочку, під якою не було одягу, і почала викрикувати: «Живе Бєларусь!»
Вона пройшла в будівлю Адміністрації президента, показавши фальшиве посвідчення журналіста
видавничої групи «Картель».
Діаш інкримінують ч.3 ст. 296 ККУ – хуліганство, поєднане з опором представнику влади.