На луцькому Меморіалі звершили заупокійну молитву (фото)
Молилися за душі біців, які 73 роки тому полягли у боях, визволяючи Волинь від фашистів
Напередодні, 21 липня, священнослужителі Волинської єпархії Української православної церкви звершили заупокійну молитву за воїнів, які загинули у боях за визволення краю від фашистських загарбників.
Звершили заупокійну молитву за воїнів, які загинули у боях за визволення краю від фашистських загарбників.
З благословення Преосвященнішого Нафанаїла, єпископа Волинського і Луцького, панахиду на Меморіалі Вічної Слави очолив секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук, якому співслужили священики Луцького міського благочиння.
У 2017 році волиняни згадують 73-тю річницю звільнення області від нацистських військ. Пам’ять про загиблих увіковічена на меморіальних плитах комплексу Вічної Слави в обласному центрі.