Курси НБУ $ 44.88 € 51.10
На луцькому Меморіалі звершили заупокійну молитву (фото)

Волинь-нова

На луцькому Меморіалі звершили заупокійну молитву (фото)

Молилися за душі біців, які 73 роки тому полягли у боях, визволяючи Волинь від фашистів

Напередодні, 21 липня, священнослужителі Волинської єпархії Української православної церкви звершили заупокійну молитву за воїнів, які загинули у боях за визволення краю від фашистських загарбників.



Звершили заупокійну молитву за воїнів, які загинули у боях за визволення краю від фашистських загарбників.



З благословення Преосвященнішого Нафанаїла, єпископа Волинського і Луцького, панахиду на Меморіалі Вічної Слави очолив секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук, якому співслужили священики Луцького міського благочиння.


У 2017 році волиняни згадують 73-тю річницю звільнення області від нацистських військ. Пам’ять про загиблих увіковічена на меморіальних плитах комплексу Вічної Слави в обласному центрі.

Telegram Channel