Бійця АТО назвали нахабною малоліткою і мародером
У Кривому Розі водій відмовив військовому Анатолію Лебедєву у безкоштовному проїзді у маршрутці та грубо висловився на те, що боєць показав посвідчення учасника бойових дій
Водія маршрутки підтримали інші пасажири, а одна жінка навіть назвала Анатолія «нахабним неробою малолєткою.
Про це військовий написав на своїй сторінці в Facebook, повідомляє «24 канал». «Назвали нахабною малоліткою і мародером в маршрутці №307, у проміжку між 96-м кварталом і автовокзалом, водій відмовив мені в безкоштовному проїзді за посвідченням учасника бойових дій, стверджуючи, що не знає таких законів, за якими міг би це зробити, при цьому прокоментувавши моя присутність в маршрутці фразою: «поверталися, мародери», – розповів Лебедєв. «На мою заяву, що я маю повне право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті, мені пояснили, куди я можу засунути свої права», – додав захисник.