Українська співачка поїхала відпочивати у Маріуполь
Слава Камінська з дуету «НеАнгели» вирішила з дітьми відпочити у прифронтовому Маріуполі
Світлини з вітчизняного відпочинку Слава опублікувала на своїй сторінці Instagram, пише «24 канал».
Виконавиця щороку їздила відпочивати на дорогі курорти за кордон.
Цього разу вона обрала Маріуполь, де пройшло її дитинство. Поїхала вона з дітьми Леонардом та Лаурою, чоловік Едгар залишився у Києві працювати. «Кожен раз, коли я приїжджаю до Маріуполя, обов'язково відвідую місце, де пройшло моє дитинство. Традиція свого роду. Тепер на місці будинку бабусі й дідуся одна трава», – підписала фото Камінська. В одному зі своїх постів співачка розповіла, що отримує задоволення від відпочинку в Маріуполі, незважаючи на те, що звикла до більш дорогих курортів.