У Львові двоє людей отруїлися чадним газом
Серед постраждалих – 12-річна дитина
Працівники ПАТ «Львівгаз» тимчасово перекрили подачу газу до квартири.
31липня у квартирі на вулиці Милорадовича обласного центру чадним газом отруїлися дві особи: 2005 і 1980 року народження, йдеться на сайті облдержадміністрації. Постраждалих госпіталізовано до обласної клінічної лікарні та обласної дитячої клінічної лікарні.
Працівники ПАТ «Львівгаз» тимчасово перекрили подачу газу до квартири. Причини події - з’ясовуються.