Через п’яного водія Mitsubishi Lancer «поцілував» електроопору
У Чернігові на вулиці Козацькій сталася дорожньо-транспортна пригода – легковий автомобіль врізався у стовп
Mitsubishi Lancer виїхав на смугу зустрічного руху, перескочив через бордюр на узбіччя та зіткнувся з електроопорою тролейбусної лінії.
Водій мав явні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння.
Крім водія, в салоні автомобіля більше нікого не було, інформує патрульна поліція Чернігова у Facebook.
Водій, якому медики «швидкої» надавали допомогу, мав явні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Тож якщо цей факт підтвердиться, то саме вживання алкоголю можна назвати причиною ДТП.
Взагалі, лише за одну ніч патрульна поліція Чернігова виявила 9 випадків керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Тепер на всіх цих водіїв чекає суд.