Рятувальники спустили травмованого киянина з гір
31 липня під час спуску з хребта Аршиця до озера Росохан поблизу села Осмолода Рожнятівського району Івано-Франківської області травмував ногу турист із столиці
Через три години після тривожного сигналу потерпілого супроводили до підніжжя гори.
51-річний чоловік відпочивав у горах та самостійно не міг продовжити пересуватися.
Для проведення аварійно-рятувальних робіт було залучено рятувальників з села Осмолода, інформує управління цивільного захисту Івано-Франківської ОДА. Через три години після тривожного сигналу потерпілого супроводили до підніжжя гори та автомобілем доставили в село Осмолода до місця тимчасового проживання.