Україна хоче розширити безвіз
Міністерство закордонних справ України активно веде переговори із запровадження безвізових поїздок для українців з країнами Північної та Південної Америки, Європи, Азії, а також – Перської затоки
Про це повідомляє «Главком», з посиланням на МЗС, яке надало повний перелік країн.
Україна вже уклала двосторонні угоди про безвізові поїздки із Сент-Кіттс і Невісом та Албанією.
Зкорема, перемовини про спрощення режиму ведуться з: Мексикою, Таїландом, Уругваєм, Об’єднаними Арабськими Еміратами, Колумбією, Кувейтом, Південною Кореєю, Вануату, Гренадою, Маршалловими та Соломоновими островами, Тувалу, Самоа, Тринідадом і Тобаго.
В результаті переговорів Україна вже уклала двосторонні угоди про безвізові поїздки із Сент-Кіттс і Невісом та Албанією. Одностороннє рішення про запровадження безвізового режиму для українців ухвалено Коста-Рикою і Маврикієм.