Курси НБУ $ 44.91 € 51.41
Російські найманці продають бліндажі й окопи

Волинь-нова

Російські найманці продають бліндажі й окопи

Російське командування не платить найманцям гроші. Ті заради наживи продають бліндажі й окопи на передовій


Російське командування дозволило відкривати по дезертирах вогонь на ураження.



Про це повідомляє «Gazeta.ua». «Військовослужбовці однієї з військових частин 2-го АК запровадили «порядок передачі обладнаних передових позицій» під час ротації за грошову винагороду. Зокрема, встановлена такса за один бліндаж (блокпост) становить 10 тисяч російських рублів (4274 грн. - Gazeta.ua). Якщо ж новоприбулі відмовляються платити, споруди підривають.

Telegram Channel