Що їсти, пити, як не захворіти у спеку. Поради експертів
Коли на вулиці +34, хочеться не лише увімкнути кондиціонер на повну, але й пити багато крижаних напоїв з льодом
Однак це може погано позначитись на вашому здоров'ї, пише «Українська правда». Щоб можна було легше пережити таку високу температуру, ми зібрали різні поради експертів: що їсти та пити у спеку, як заснути, коли немає кондиціонера, і як не захворіти, коли він є.
ЯК НЕ ЗАХВОРІТИ ВІД КОНДИЦІОНЕРА В ОФІСІ
Завдяки кондиціонеру ви можете отримати не лише прохолоду і полегшення, але й нежить чи навіть застуду.
Тому лікарі радять не опускати температуру повітря нижче 22 градусів, інакше можна нашкодити власному здоров'ю.
У СПЕКУ ВАРТО ЇСТИ МЕНШЕ М’ЯСА, БІЛЬШЕ ОВОЧІВ
Влітку під час спеки не варто вживати продукти з високим вмістом жирів, цукру, солі, а також м'ясо.
Дієтолог радить українцям їсти у спеку побільше фруктів та овочів, а також рибу і злаки.
У літню спеку хочеться не лише сховатись у тінь, але й випити чогось прохолодного. Лікар-дієтолог Оксана Скиталінська радить пити у спеку ягідно-фруктово-трав'яні настої, де зберігаються "живі" вітаміни, антиоксиданти, ефірні олії.
ДОСЛІДНИКИ ДОВЕЛИ, ЩО ГАРЯЧІ НАПОЇ КРАЩЕ ОХОЛОДЖУЮТЬ У СПЕКУ, НІЖ КРИЖАНІ
Ми приготували собі освіжаючі напої, і хочеться докинути туди хоча б декілька кубиків льоду.
Однак вчені радять не поспішати з цим. Вони провели дослідження і довели, що гарячі напої змушують нас потіти.
А це означає, що втрата поту зменшує рівень тепла в організмі.