Московський патріархат подав до суду на Коломийського міського голову
В Івано-Франківському окружному адмінсуді 1 серпня відкрили провадження за позовом Релігійної громади УПЦ Благовіщення Пресвятої Діви Марії міста Коломия до міського голови Коломиї та начальника Коломийського ВП ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області з приводу конфлікту, який виник навколо церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці
Релігійна організація вважає незаконним розпорядження Коломийського міського голови та рішення робочої групи.
7 червня 2017 року Коломийський міський голова прийняв розпорядження «Про утворення робочої групи з питань конфесійної приналежності церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці», передає «Галка».
Рішенням робочої групи між конфесіями визначені години відправ біля храму. Одночасно начальнику Коломийського відділення поліції доручили провести опечатання дзвіниці церкви.
Релігійна організація вважає незаконним розпорядження Коломийського міського голови та рішення робочої групи. Організація вимагає також визнати протиправними дії начальника Коломийської поліції щодо обмеження доступу релігійній громаді УПЦ Московського патріархату до приміщення храму, йдеться на сторінці суду.