Бажання зробити екстримальне селфі коштувало життя киянину
4 серпня вночі до оперативно-диспетчерської служби Києво-Святошинського району від громадян надійшло повідомлення про те, що на залізничній станції «Вишневе» на вантажному потязі знаходиться без свідомості людина
Зі слів очевидців виявилось, що хлопець заліз на потяг з метою зробити фото і його вразило електричним струмом, інформує прес-служба ДСНС України у Facebook.
У погоні за враженнями можна втратити найголовніше – власні життя та здоров'я!
На жаль, 17-річний юнак загинув. Рятувальники, що прибули на місце події, зняли загиблого з вагона вантажного потягу.
У повідомленні ДСНС наголошується: «У погоні за враженнями можна втратити найголовніше – власні життя та здоров'я!».