На запорізькому вокзалі знайшли хлопця, що пішки прийшов з Нікополя, щоб «скупатися у кар'єрі»!
Відстань між містами 63 км – навпростець, 86 км – автошляхами
Чотирнадцятирічного хлопця, що мешкає у місті Нікополь Дніпропетровської області, знайшли запорізькі патрульні на залізничному вокзалі Запоріжжя-2 проти ночі 4 серпня
Олексій пішки прийшов по рейках з Нікополя до Запоріжжя.
Як повідомила прес-секретар Патрульної поліції Юлія Шеймухова, за словами хлопця на ім'я Олексій, той пішки прийшов по рейках з Нікополя до Запоріжжя. Підліток повідомив, що хотів у Запоріжжі «скупатися у кар'єрі», а потім так само пішки повернутися в Нікополь, передає Depo.Запоріжжя. Патрульні встановили адресу хлопця, який мешкає з мамою. На жаль, зв'язатися з жінкою телефоном не вдалося. Тож поки вирішується питання про направлення юного гостя з Дніпропетровщини до центру соціально-психологічної реабілітації дітей , що розташований на вулиці Узбекистанській в Запоріжжі.