Відремонтовану дорогу Львів-Радехів-Луцьк офіційно відкрили (фото)
Відрізком шляху, що був вщент зруйнованим протягом десятиліть, нині вихваляються урядовці, як прикладом своєї доброї роботи
Сьогодні віце-прем'єр міністр України Володимир Кістіон разом з головою Волинської облдержадміністрації Володимиром Гунчиком після капітального ремонту відкрив відремонтовану автомобільну дорогу Н-17 Львів–Радехів–Луцьк.
Завдяки системі публічних електронних закупівель ProZorro під час будівництва нової дороги Львів-Радехів-Луцьк зекономлено біля 50 мільйонів гривень!
«Це ще один приклад якісного ремонту. Скоро такі дороги будуть по всій Україні!», – пише на своїй сторінці у Facebook Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Сам же Володимир Кістіон у цій ж соцмережі зазначив: «Дорога була в жахливому стані, тому якісний ремонт цього автошляху став приємним подарунком місцевим мешканцям».
Посадовець наголосив, що завдяки системі публічних електронних закупівель ProZorro під час будівництва нової дороги Львів-Радехів-Луцьк зекономлено біля 50 мільйонів гривень!

Фото зі сторінки Володимира Кістіона у Facebook.