«Динамо» зіграє з португальським «Марітіму», ФК «Олександрія» – з білоруським «БАТЕ»
Матчі відбудуться 17 і 24 серпня
Сьогодні в швейцарському Ньоні відбулося жеребкування останнього раунду кваліфікації – плей-офф –другого за значущістю єврокубку Ліги Європи, повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт змагань.
Згідно з результатами жеребкування київське «Динамо» зіграє з португальським «Марітіму», а ФК «Олександрія» – з «БАТЕ» (Білорусь).
Згідно з результатами жеребкування київське «Динамо» зіграє з португальським «Марітіму», а ФК «Олександрія» – з «БАТЕ» (Білорусь).
Перші матчі пройдуть у Фуншалі (Португалія) і Борисові (Білорусь). Ігри відбудуться 17 і 24 серпня.
Як відомо, «Динамо» у 3-му раунді відбору програв за сумою двох матчів швейцарському «Янг Бойз» (3:1, 0:2), а ФК «Олександрія» у 3-му раунді Ліги Європи обіграла румунську «Астру» (0:0, 1:0).