У Дніпрі запустили нові безконтактні тролейбуси
У Дніпрі 4 серпня презентували два нових тролейбуси Т-203, яким під час руху не потрібна контактна мережа
Як повідомляє прес-служба міської адміністрації, машини працюють на літій-іонних акумуляторах, живлення яких вистачає не менш ніж на 15 км руху. Тролейбуси зібрані на заводі Південмаш з білоруських запчастин.
Живлення вистачає не менш ніж на 15 км руху
Згідно з повідомленням, нові тролейбуси мають плавний хід, добре набирають швидкість і маневрують. Вартість двох безконтактних машин становить 15,6 млн гривень. Нові тролейбуси пустили по маршруту №14 від вул. Глінки до ж/м Сонячний, пише НВ.
Нагадаємо, в грудні минулого року в Рівному з'явився дуобус, обладнаний одночасно електро- і дизельним двигуном.