Чи візьмуть «кардинали» реванш за львівський розгром?

«Ми приборкали «Ураган»!

Сергій Піддубний разом зі своїми партнерами–підопічними спробує обіграти свій колишній клуб

Чемпіонат України з футзалу, Екстра–ліга. 9 тур. «Ураган» (Івано–Франківськ) ​МФК «Кардинал–Рівне» (Рівне) ​1:2 (0:1 — ​Володимир Кручок, 2 хв.; 1:1 — ​Андрій Цілик, 7 хв.; 1:2 — ​Артем Фаренюк, 21 хв.). На 19–й хвилині Артем Фаренюк (МФК «Кардинал–Рівне») не реалізував дабл–пенальті (воротар). На 25–й хвилині Михайло Зварич («Ураган») не реалізував пенальті (воротар).

Підопічні Сергія Піддубного здобули третю поспіль перемогу в футзальній Екстра–лізі!

Цього разу рівняни здолали «Ураган» з Івано–Франківська, який «впевнено» — ​хоча й досить несподівано — ​посідає останнє, дев’яте місце.

На швидкий гол Володимира Кручка господарі відповіли влучним пострілом Андрія Цілика. За рахунку 1:1 команди пішли відпочивати.

А відразу після перерви вже увосьме в сезоні забив кращий бомбардир у складі рівнян Артем Фаренюк! Як згодом з’ясувалося, це взяття воріт виявилося переможним у матчі.

Сьогодні о 13:00 «кардинали» зіграють у Рівному (ДЮСШ–4) з львівською «Енергією».

А вже сьогодні, 18 листопада, о 13.00 «кардинали» зіграють у Рівному (ДЮСШ–4) поєдинок 10–го туру з львівською «Енергією», яку нині випереджають лише за рахунок різниці забитих і пропущених м’ячів. Нагадаємо, що саме на виступи за «Енергію» припали «зоряні роки» кар’єри наставника рівнян Сергія Піддубного. Це, звісно, також додає інтриги та принциповості «західноукраїнському футзальному дербі». Окрім того, рівняни прагнутимуть реваншу, адже в першому колі розгромно поступилися львів’янам — ​0:4.

Усі результати 9 туру: «Ураган» — ​МФК «Кардинал–Рівне» — ​1:2; «Сокіл» — ​«Продексім» — ​4:1; «Титан» — ​«Епіцентр К–Авангард» — ​6:3; «ІнБев/НПУ» — ​«ХІТ» — ​1:2.

ЗА ВОРОТАМИ

Михайло ВОЛЯНЮК, який провів перший матч після повернення в МФК «Кардинал–Рівне» із херсонського «Продексіма»:

«Найкращі враження. Завжди приємно повертатися до рівненського клубу. Адже саме тут я починав грати у футзал на серйозному рівні. А ще приємніше ​повертатися у переможному матчі.

Це футзал. Тут завжди є шанси в обох команд. Вважаю, що «Ураган» незаслужено перебуває на останній позиції у турнірній таблиці. Вони добре грають. Але і ми приїхали до Івано–Франківська лише за вікторією. Перемогли, тому я задоволений. Дякую усім хлопцям і тренеру».