У Росії заявляють, що Сенцов припинив голодування - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.68
У Росії заявляють, що Сенцов припинив голодування

Захист Сенцова й українська сторона цю заяву поки що не коментували.

Радіо Свобода / AFP.

У Росії заявляють, що Сенцов припинив голодування

Російські ЗМІ з посиланням на заступника директора Федеральної служби виконання покарань Росії Валерія Максименка 5 жовтня заявляють, що ув’язнений у Росії український режисер Олег Сенцов припинив голодування

«Олег Сенцов припинив голодування, про що написав заяву, він дав згоду на прийом їжі. З найкращими дієтологами Москви проведені консультації, як його виводити зі стану голодування. Для нього розроблена відповідна дієта для нормалізації його здоров’я», — цитує Максименка російська державна агенція ТАСС. Про це повідомляє Радіо Свобода.

 Олег Сенцов засуджений у Росії на 20 років ув’язнення за звинуваченням у підготовці терактів в анексованому Криму.

Захист Сенцова й українська сторона цю заяву поки що не коментували.

Олег Сенцов засуджений у Росії на 20 років ув’язнення за звинуваченням у підготовці терактів в анексованому Криму. Режисер відкидає звинувачення. Від 14 травня він голодує в російській колонії з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії. Він неодноразово заявляв, що голодуватиме «до кінця».

Наприкінці вересня стало відомо, що Сенцова доставили з колонії в Лабитнангську міську лікарню. Раніше його адвокат Дмитро Дінзе розповідав, що Сенцов кілька разів відмовлявся від госпіталізації, побоюючись, що його почнуть примусово годувати.