Курси НБУ $ 39.67 € 42.52
«Волинь» обмолотила «Колос» і застрибнула на друге місце! (відео)

Волинь-нова

Тим часом СК «Дніпро 1» достроково здобув «золото» Першої ліги й путівку в УПЛ

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 26-й тур. «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — ​«Волинь» (Луцьк) — ​1:3 (0:1 — ​Сіаваш Хагназарі, 20 хв.; 0:2 — ​Ігор Карпенко, 37 хв.; 0:3 — ​Младен Бартуловіч, 44 хв.; 1:3 — ​Ярослав Конкольняк, 45+2 хв. (з пенальті)).

1 травня 2019 року. Івано-Франківськ. Стадіон «Рух». 2600 глядачів. Головний суддя Роман Блавацький (Львів).

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 27-й тур. «Волинь» (Луцьк) — ​«Колос» (Ковалівка, Київська область) — ​2:1 (1:0 — ​Ігор Карпенко, 23 хв.; 2:0 — ​Денис Кожанов, 77 хв.; 2:1 — ​Володимир Лисенко, 88 хв.)

6 травня 2019 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». 800 глядачів. Головний суддя Геннадій Серпутько (Одеса).

За результатами матчів 26-го та 27-го турів луцька «Волинь» здійснила справжнісінький прорив, стрибнувши з п’ятого відразу на друге місце!

Спочатку лучани здолали на виїзді «Прикарпаття», ще до перерви довівши рахунок до 3:0 на свою користь. Щоправда, на 45+2 хвилині підопічні Андрія Тлумака дозволили господарям поля один м’яч відквитати…

Значно серйозніше випробування чекало «Волинь» у наступному турі, адже до Луцька завітав «Колос» з Ковалівки, що на Київщині.

Перед цим поєдинком «Колос» посідав друге місце в турнірній таблиці і на два очка випереджав «Волинь», яка йшла третьою. Тож ймовірна перемога виводила лучан на чисте друге місце!

Проте підопічні Андрія Тлумака таки досягли бажаного!

У Луцьку того дня безпросвітно дощило, це наклало свій відбиток як на поле, так і на кількість глядачів на трибунах. Перше було мокрим та важким, а других зібралося трохи більше ніж жменька.

На самісінькому екваторі першого тайму рахунок відкрив Ігор Карпенко. А ближче до завершення вже другої половини зустрічі рахунок на табло подвоїв головний забивайло у складі «Волині» Денис Кожанов.

Щоправда, на останніх хвилинах зустрічі «Колос» одненького у відповідь таки забив.

Зауважимо, що ця поразка стала для команди з Ковалівки лише третьою у сезоні, а два пропущені у Луцьку м’ячі — ​тільки 12 і 13 у нинішній першості.

«Волинь» набирає 46 очок і піднімається на друге місце в турнірній таблиці! Щоправда, «Металіст 1925», маючи лишень на один заліковий пункт менше, ще гратиме перенесений поєдинок з «Інгульцем».

У рамках 28-го туру 11 травня «Волинь» їде у гості до «Миколаєва». Того самого, який у 26-му турі доволі несподівано дав лупня (3:0!) тому ж таки «Металісту 1925»!

Ну а «золото» Першої ліги — ​а разом з ним і пряму путівку до УПЛ — ​вже здобув СК «Дніпро 1».

За воротами

Андрій Тлумак, головний тренер «Волині» після поєдинку з «Колосом»:

«Згідний, що десь ми зіграли не свій футбол, але сьогодні був потрібен результат. Тому десь переходили й на другий номер… Але результат є, тож зробили все правильно. Я задоволений».

Результати 26-го туру: «Інгулець» — ​«Суми» — ​6:0; «Миколаїв» — ​«Металіст 1925» — ​3:0; «Балкани» — ​СК «Дніпро1» — ​0:2; «Прикарпаття» — ​«Волинь» — ​1:3; «Колос» — ​«Агробізнес» — ​1:0; «Авангард» — ​«Гірник-Спорт» — ​1:1; у зв’язку зі зняттям зі змагань «Зірки» «Руху» зараховано технічну перемогу; «Оболонь-Бровар» не грав через зняття зі змагань «Кобри».

Результати 27-го туру: «Агробізнес» — ​«Миколаїв» — ​1:1; СК «Дніпро 1» — ​«Інгулець» — ​3:3; «Металіст 1925» — ​«Рух» — ​2:1; «Оболонь-Бровар» — ​«Балкани» — ​1:1; «Суми» — ​«Прикарпаття» — ​2:3; «Волинь» — ​«Колос» — ​2:1; у зв’язку зі зняттям зі змагань «Зірки» «Гірнику-Спорту» зараховано технічну перемогу; «Авангард» не грав через зняття зі змагань «Кобри».

15 «Зірка» (Кропивницький) 24 1 1 22 10-49 4

*За невиконання рішення ДК ФІФА від 18 вересня 2017 року з ФК «Волинь» (Луцьк) знято 6 турнірних очок.

У списку бомбардирів лідирує Станіслав Куліш (СК «Дніпро 1») — ​17 голів (5 — ​з пенальті).