Вже й у самісінькому Копенгагені знають: якщо Артем Шабанов в ударі — ховайтеся під стіл!

Фото football.ua.

Українські клуби знову дружно зіграли внічию в Лізі Європи

Габріел Сілва тут, Габріел Сілва там…

Ліга Європи. 3–й тур. Група І. «Сент–Етьєн» (Сент–Етьєн, Франція) — ​ФК «Олександрія» (Олександрія, Україна) — ​1:1 (1:0 — ​Габріел Сілва, 8 хв; 1:1 — ​Габріел Сілва, 14 хв (автогол).

Ще не минуло й чверть години від початку поєдинку, а бразильський захисник французького клубу Габріел Сілва вже встиг відзначитися забитими м’ячами… в обидвох воротах.

Попри те, що господарі поля володіли ініціативою, матч так і завершився внічию 1:1. Друга поспіль мирова команди Володимира Шарана і друге набране очко ФК «Олександрія» в турнірі (також варто зважати на те, що виліт олександрійців до Франції відкладався через аномальний туман у Києві — ​тож футболістам у буквальному розумінні довелося тривалий час сидіти на валізах в аеропорту «Бориспіль»!).

Та все ж приємно, що на екваторі дистанції скромний український клуб таки не є хлопчиком для биття.

Дивимося найцікавіші моменти поєдинку:

За воротами

Володимир ШАРАН, головний тренер ФК «Олександрія»:

«Якщо відверто, то перше виїзне очко в турнірному плані нічого не означає, тому що ми хотіли показати хороший футбол. Ми його показали, наскільки нам вистачило сил… Могли й ми забити другий м’яч, але і у «Сент–Етьєна» були дуже хороші моменти в кінці матчу. Нам допомогла гра нашого воротаря.

Гравці «Олександрії» — ​справжні чоловіки, тому що ви собі не уявляєте, який стан був після вчорашнього перельоту».

Футболістам у буквальному розумінні довелося тривалий час сидіти на валізах в аеропорту «Бориспіль»!

У паралельному поєдинку групи І бельгійський «Гент» поступався німецькому «Вольфсбургу» 0:2, проте ситуацію врятував дубль Романа Яремчука. Другий гол українець забив на 90+4 хвилині!

Турнірна таблиця групи І
М Команда І В Н П М О
1 «Вольфсбург» 3 1 2 0 6–4 5
2 «Гент» 3 1 2 0 6–5 5
3 ФК «Олександрія» 3 0 2 1 3–5 2
4 «Сент–Етьєн» 3 0 2 1 4–5 2

У наступному турі — ​7 листопада — ​ФК «Олександрія» знову гратиме з тим таки «Сент–Етьєном». Цього разу прийматимемо французів у Львові.

Шабанов одне пасмо висмикнув — ​проте остаточно обскубти «левам» гриви не вдалося

Ліга Європи. Група В. 3 тур. «Динамо» (Київ, Україна) — ​«Копенгаген» (Копенгаген, Данія) — ​1:1 (0:1 — ​П’єрос Сотіріу, 2 хв; 1:1 — ​Артем Шабанов, 53 хв).

Ще не всі глядачі на «Олімпійському» встигли вмоститися на свої місця, а «Динамо» вже пропустило! До того ж, упродовж усього першого тайму гра в киян не надто клеїлася — ​тож чемпіон Данії у столиці України почувався, неначе в рідному Копенгагені…

Після перерви господарі поля нарешті заграли веселіше, результатом чого став гол данцям у відповідь! Віктор Циганков навісив зі стандарту, а ексгравець луцької «Волині» Артем Шабанов відправив м’яч у ворота «Копенгагена»!

Звісно, не погано було б піти далі — ​і остаточно обскубти «левам» (саме царя звірів зображено на емблемі «Копенгагена») їхні гриви. Проте таки нічия 1:1 — ​тож основна боротьба за вихід із групи розгорнеться таки у другому колі.

Дивимося найцікавіші епізоди матчу:

За воротами

Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО, головний тренер «Динамо»:

«Швидкий гол вплинув на матч, він поставив нас у незручну позицію, створив дискомфорт. Однак я не можу сказати, що команда розгубилася. Ми старалися, комбінували, але дуже багато із запланованого не вийшло реалізувати.

Хто більше заслужив перемогу? Мені здається, що в нас моменти були гостріші, хоч їх і було небагато. Звичайно, ми скоріше втратили два очки, ніж набрали одне».

У паралельній зустрічі шведський «Мальме» з рахунком 2:1 здолав швейцарський «Лугано».