«Суддя — ​мудак!» — ​але й «Динамо» грає не так… (відео)

Кияни та львів'яни переможця не виявили.

Кияни не зуміли скористатися втратою «Шахтарем» перших очок в чемпіонаті

У 12–му турі УПЛ донецький «Шахтар» нарешті зазнав очкових втрат. Цей подвиг вдався гравцям ФК «Олександрія», які зуміли розписати із «гірниками» нульову нічию

Здавалося б, коли як не зараз київському «Динамо» скорочувати десятиочкове відставання від лідера першості. До того ж, кияни приймали вдома львівські «Карпати», які нині зірок із неба аж ніяк не хапають. І на початку другого тайму підопічні Олексія Михайличенка таки забили — ​відзначився Беньямін Вербич. Проте рахунок 1:0 вкотре довів свою ненадійність: за п’ять хвилин до завершення основного часу зустрічі той таки Артем Шабанов зрізав м’яч у власні ворота (це ж треба утнути таке відразу після забитого у ворота данського «Копенгагена» в Лізі Європи!). За рахунку 1:1 глядачі стали свідками нервової кінцівки. Спочатку львів’яни в контратаці якимось дивом не забили другого. А потім трапився геть скандальний епізод: гравець «Карпат» у власному штрафному майданчику рукою зупинив м’яч, який летів у ворота його команди. Проте головний арбітр Дмитро Кривушкін на «точку» вказати не наважився. Динамівці спробували щось доводити судді, та аж так емоційно, що той навіть виписав «гірчичника» Миколі Шапаренку…

Хай там як, киянам варто нарікати не так на суддю, як на самих себе. За всієї поваги до «Карпат», «Динамо» — ​якщо амбіції повернути в Київ «золото» та Лігу чемпіонів справді є — ​на доданих хвилинах мало вести щонайменше 4:0. І тоді б ніякий Кривушкін з прямої переможної дороги «синьо–білих» не завернув.

А так після п’яти поспіль перемог в УПЛ — ​знову втрата очок. І на п’яти легендарному клубу наступають «Десна», «Зоря» та ФК «Олександрія»…

За воротами

Артем БЄСЄДІН, нападник «Динамо»:

«Важка гра, суперник оборонявся усіма силами. Ми не зуміли реалізувати наші моменти, особливо у другому таймі. Тому і такий результат. Вважаю, самі винні, що підсумковий рахунок такий. Не треба говорити про те, чи був там пенальті, чи ні. Потрібно розібратися, зробити висновки, тому що з такою грою далі нам нічого робити».

Результати 12 туру: ФК «Маріуполь» — ​«Колос» — ​2:0; «Зоря» — ​«Ворскла» — ​4:0; «Олімпік» — ​СК «Дніпро–1» — ​3:2; ФК «Львів» — ​«Десна» — ​1:4; «Шахтар» — ​ФК «Олександрія» — ​0:0; «Динамо» — ​«Карпати» — ​1:1.

12 «Ворскла» (Полтава) 12 9-25 8

У гонці бомбардирів продовжує лідирувати гравець «Шахтаря» Жуніор Мораєс — ​11 голів.