Зимуватимемо на другому місці, а далі — весна покаже…

Зрівнявши рахунок, «червоно-білі» чимдуж помчали до центру поля, проте забити ще раз вже не вийшло.

Фото fcvolyn.net.

«Волинь» у морозяному Луцьку перервала свою приголомшливу переможну серію нічиєю із «корабелами» з Півдня

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 19–й тур. «Волинь» (Луцьк) – «Миколаїв» (Миколаїв) – 1:1 (0:1 – Владислав Войцеховський, 42 хв; 1:1 — Денис Кожанов, 55 хв, з пенальті).

23 листопада. Луцьк. Стадіон «Авангард». 2000 глядачів. Головний суддя Олександр Титов.

Стартовий склад «Волині»: Владислав Леванідов, Сергій Сімінін, Василь Курко, Анатолій Ульянов, Іван Цюпа, Артур Рябов, Амбросій Чачуа, Младен Бартуловіч, Сіаваш Хагназарі, Денис Кожанов, Ігор Карпенко. Головний тренер Андрій Тлумак.

Для того, щоб піти на «зимівлю» в статусі лідера першості, «Волинь» вдома повинна була здобувати три очки у поєдинку з «Миколаєвом». Не склалося, лучани таки перервали свою приголомшливу переможну серію (вісім матчів!), вдовольнившись у матчі з «корабелами» одним очком.

Пропустивши гол «у роздягальню» (у ворота Владислава Леванідова забив його тезка Владислав Войцеховський), волиняни на початку другої половини зустрічі зрівняли рахунок зусиллями свого провідного голеадора Дениса Кожанова, який заробив і реалізував пенальті, довівши власний бомбардирський доробок до 12–ти м’ячів.

Далі господарі поля домінували в морозяному Луцьку (хоча й гості з Півдня часом нічогенько «огризалися»!), проте забити ще подай раз таки не змогли.

Щоправда, ще відчутніших очкових втрат зазнали й інші лідери першості. Так «Металіст 1925» сенсаційно на виїзді поступився «Агробізнесу» із принизливим рахунком 0:5. Натомість «Оболонь–Бровар», теж на виїзді, програв 1:4 «Минаю».

Попереду чотиримісячна перерва в чемпіонаті. І саме тоді — в березні–травні — й вирішуватиметься доля відразу трьох путівок в УПЛ. Адже нині першу і шосту команди першості розділяють… лишень два очки.

Тож ситуація складалась таким чином, що «Волинь», навіть попри нічию, цілком могла залишитися на першому місці. Якби «Прикарпаття» в Івано–Франківську в «галицькому дербі» змогло відібрати очки в львівського «Руха». Проте таки ні — львів’яни здобули мінімальну перемогу (завдяки автоголу суперника!) й обійшли «Волинь».

Попереду чотиримісячна перерва в чемпіонаті. І саме тоді — в березні–травні — й вирішуватиметься доля відразу трьох путівок в УПЛ. Адже нині першу і шосту команди першості розділяють… лишень два очки. Одним словом, тільки весна покаже, хто де розпочинатиме наступний сезон.

Для «Волині» першим весняним матчем стане поєдинок в Одесі із «Чорноморцем», який заплановано на 22 березня.

Результати 19 туру: «Агробізнес» — «Металіст 1925» — 5:0; «Черкащина» — «Інгулець» — 1:2; «Минай» — «Оболонь–Бровар» — 4:1; «Авангард» — «Чорноморець» — 3:1; «Металург» — «Балкани» — 2:1; «Волинь» — «Миколаїв» — 1:1; «Гірник–Спорт» — «Кремінь» — 0:2; «Прикарпаття» — «Рух» — 0:1.

За воротами

Андрій ТЛУМАК, головний тренер «Волині»:

«По–перше, хочеться привітати всіх уболівальників. Було неймовірно холодно, тому дуже дякуємо, що прийшли, не побоялися морозу, підтримали нас. Приємно, що за нас і вболівали, і вірили. По грі — знаєте, фортуна має властивість «йти» і «не йти». Бачите, нам із «Агробізнесом» пощастило десь, із «Гірником–Спортом», а сьогодні удача від нас відвернулася, але нічого страшного. Ми задоволені, що створюємо стільки моментів, граємо на атаку. Я думаю, що кожному з глядачів сподобалася гра, накал, була гаряча боротьба, однак ми не забили другий м’яч і не здобули перемогу. Проте маємо те, що маємо, але я переконаний, те очко, яке ми сьогодні заробили, наприкінці додасть нам упевненості… Я не розчарований, тому що після тієї серії у вісім матчів ті очки ми десь знайдемо!»

16 «Черкащина» (Черкаси) 19 1 3 15 16-43 6

У списку бомбардирів лідирують Ніка Січінава («Інгулець») — 13 голів (2 — з пенальті), Денис Кожанов («Волинь») — 12 (4) та Анатолій Нурієв («Минай») — 12 (7).