Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
Не так той «Мальме», як ми ні бе, ні ме

Тут і без коментарів видно, що творилося на душі у Віктора Циганкова, зате шведський стадіон буквально збожеволів після гола свого кумира 37-річного Маркуса Розенберга.

Фото youtube.com.

Від нудьги з «Динамо» точно не помреш…

Ліга Європи. Група І. 5 тур. ФК «Олександрія» (Олександрія, Україна) — «Вольфсбург» (Вольфсбург, Німеччина) — 0:1 (Ваут Веггорст, 45+1 хв. (з пенальті).

28 листопада 2019 року. Львів. Стадіон «Арена Львів». Головний суддя Мануель Шутенгрюбер (Австрія).

Єдиний гол підопічні Володимира Шарана пропустили на компенсованих хвилинах першого тайму з пенальті. На жаль, ця поразка остаточно перекреслила шанси українського клубу на вихід в єврокубкову весну.

Дивимося огляд матчу:

У паралельній зустрічі цієї групи французький «Сент–Етьєн» та бельгійський «Гент» розійшлися внічию — 0:0. Таким чином володарі путівок в 1/16 фіналу в цьому квартеті визначилися достроково — це «Гент» та «Вольфсбург».

Турнірна таблиця групи І
М Команда І В Н П М О
1. «Гент» 5 2 3 0 9–6 9
2. «Вольфсбург» 5 2 2 1 8–7 8
3. «Сент–Етьєн» 5 0 4 1 6–7 4
4. ФК «Олександрія» 5 0 3 2 5–8 3

Заключний поєдинок групового турніру ФК «Олександрія» проведе 12 грудня на виїзді з бельгійським «Гентом».

Ліга Європи. Група В. 5 тур. «Мальме» (Мальме, Швеція) — «Динамо» (Київ, Україна) — 4:3 (1:0 – Рас­мус Бенгтссон, 2 хв.; 1:1 – Віталій Миколенко, 18 хв.; 1:2 – Віктор Циганков, 39 хв.; 2:2 – Маркус Розенберг, 48 хв.; 3:2 – Ердаль Ракіп, 57 хв.; 3:3 – Беньямін Вербич, 77 хв.; 4:3 — Маркус Розенберг, 90+6 хв.)

28 листопада 2019 року. Мальме. Стадіон «Сведбанк». Головний суддя Павел Краловец (Чехія).

Перемога у цьому матчі достроково гарантувала киянам вихід із групи.

Проте динамівці, певно, вирішили, що буде краще потримати вболівальників у тонусі й зберегти інтригу до останнього.

У третьому поєдинку поспіль підопічні Олексія Михайличенка пропустили гол уже на перших хвилинах. Щоправда, ще до перерви не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед. Здавалося, що після цього гості лишень розвинуть свій успіх…

Проте на другий тайм вийшло якесь інше «Динамо» (дехто навіть припустив: мовляв, сталося щось екстраординарне в роздягальні…). Кияни двічі пропускають. А Сергій Сидорчук із капітанською пов’язкою на руці «набалакує» й другого «гірчичника» (перший був ще до перерви)!

У меншості «Динамо» таки зрівнює рахунок — 3:3!

Проте остаточна розв’язка у цьому поєдинку настає аж на 90+6 хвилині. Маркус Розенберг робить дубль, приносить перемогу рідному клубу і доводить до екстазу шведських уболівальників…

Цей 37–річний вихованець «Мальме» встиг пограти в Нідерландах, Німеччині, Іспанії та Англії, а на схилі футбольних літ повернувся догравати додому. І поєдинок із «Динамо» був для нього останнім у кар’єрі на очах у рідних уболівальників. І (навіть попри те, що «жертвою» став український клуб!) треба беззастережно визнати — вийшло ефектно!

Турнірна таблиця групи В
1. «Копенгаген» 5 2 3 0 5–3 9
2. «Мальме» 5 2 2 1 7–6 8
3. «Динамо» (Київ) 5 1 3 1 6–6 6
4. «Лугано» 5 0 2 3 1–4 2

В іншому матчі цієї групи швейцарський «Лугано» вдома з мінімальним рахунком 0:1 поступився данському «Копенгагену».

У заключному матчі групового турніру «Динамо» прийматиме 12 грудня у Києві швейцарський «Лугано». Попри доволі скромний доробок у п’яти попередніх поєдинках, перемога з різницею у два м’ячі гарантує киянам путівку в єврокубкову весну, а якщо в один м’яч, то її може виявитися замало у випадку перемоги «Мальме» над «Копенгагеном» (там уже все залежатиме від конкретних рахунків обох заключних матчів у групі).

Результати 16–го туру УПЛ: ФК «Львів» — СК «Дніпро-1» — 0:2; «Зоря» — «Карпати» — 2:0; «Ворскла» — «Колос» — 1:0; «Десна» — ФК «Олександрія» — 2:0; ФК «Маріуполь» — «Шахтар» — 1:1; «Олімпік» — «Динамо» — 1:3.