Щаслива історія з Уханю (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.93
Щаслива історія з Уханю (Відео)

Це Ле Ле, фото ще до епідемії – он яка кругла, сита мордаха!

фото з сайту kenguru.plus

Щаслива історія з Уханю (Відео)

Кішка не просто вижила без господарів на карантині, а й народила кошенят

Для когось символ нової надії – журавель, для інших панда, треті готові поклонятися променю сонця чи вірити в веселку. А ось для однієї китайської сім’ї з Уханю, яка попросила зберегти їх інкогніто, таким символом стали чотири маленьких кошеня. Звірятка з’явилися на світ саме тоді, коли багатомільйонний мегаполіс занурився в пучину карантину, але що важливіше – їх мама, кішка Ле Ле, зуміла протриматися набагато довше без допомоги господарів, які лежали в лікарні.

Передавати кішку іншим людям або найняти когось, хто б доглядав за нею, вони не могли – квартира вважалася зараженою.

Господар кішки розповів, що всю його сім’ю, а це сім чоловік, госпіталізували ще до Китайського Нового року 25 січня. Діагноз – той самий, страшний, люди прекрасно розуміли, що можуть не повернуться додому. Але і передавати кішку іншим людям або найняти когось, хто б доглядав за нею, вони не могли – квартира вважалася зараженою, ризик був великий. Тому вони вирішили довіритися долі.

У ванній насипали побільше піску, зробивши подобу туалету, налили кілька мисок води, розкрили всі пакети з котячим кормом сумарною вагою понад 10 кг. У будинку були акваріум з рибками і черепахами, а в ньому багато очищеної води, придатної для пиття, і його теж залишили відкритим. Вони закрили всі двері і вікна, крім кватирки і ванної, і з важким серцем вирушили до лікарні.

Вона вдвічі схудла, але все ж зуміла народити і вигодувати кошенят!

Назад сім’я зуміла повернутися тільки через півтора місяці. Яке ж було їх здивування і радість, коли вони побачили в квартирі чотирьох білих кошенят! Малюки, народжені під час епідемії, вже підросли і почали бігати. Ле Ле випила майже всю воду, з’їла всіх рибок, але не чіпала черепах. Вона вдвічі схудла, але все ж зуміла народити і вигодувати кошенят! Тепер вона головна улюблениця в сім’ї, а кошенят вже вважають талісманами і символами перемоги над недугою.

 

Джерело: kenguru.plus