Так хочеться бути у парі: самотні земляки шукають другу половинку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
Так хочеться бути у парі: самотні земляки шукають другу половинку

Хтось уже й гойдалку зробив.

Фото Pxhere.

Так хочеться бути у парі: самотні земляки шукають другу половинку

«Люди, люди, вас мільярди», а своє щастя знайти у цьому натовпі зовсім непросто

50–літня жінка, яка проживає в селі й займається органічним землеробством, познайомиться з чоловіком для створення сім’ї. Вимоги до претендента: спільність інтересів, бажання працювати на землі, широкий світогляд і ерудованість. Матеріальне забезпечення вітається. Мій тел. 0957010873.

ххх

Сільський чоловік, за професією будівельник, не п’ю, не курю, нормальної зовнішності (57 років, зріст 170 сантиметрів, вага 75 кілограмів) познайомиться із самотньою жінкою–волинянкою із сільської місцевості. Мій тел. 0988728167.

ххх

Ніщо так не пригнічує людину, як самотність. Особливо, коли ти вже на пенсії, коли менше можливості спілкуватися з людьми. Хотіла б познайомитися з добрим, порядним, таким же одиноким, як і я, чоловіком, поряд з яким можна було б відчути підтримку у цьому непростому житті. Сподіваюся, що зустрінеться мені людина, яка веде здоровий спосіб життя, яка цінує взаєморозуміння і теплоту та щирість стосунків. Мій тел. 0687789691.

ххх

Мені 60 років, самотній. Хочу познайомитися з одинокою жінкою для спільного проживання. Я не п’ю, невисокого зросту. На переїзд погоджуся. Мій тел. 0975181698.

ххх

Уже не раз зверталася до газети — писала в рубрику «Так хочеться бути в парі», але все марно. На жаль, не відгукнувся чоловік, з яким можна було б спілкуватися, а в подальшому і сім’ю створити. Може, в цьому році станеться переміна на краще в моїй долі. Отож, знову пишу, не втрачаючи надію. Мені 46 років, приємної зовнішності. За роки життя втомилася від самотності. Хочу познайомитися з розумним, порядним, вірним у любові, забезпеченим матеріально чоловіком віком 40 — 55 років для спільного проживання. Погоджуся на переїзд. Мої тел.: 0969811360, 0507200590.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.