Рівненський священник упізнав у луцькому терористові крадія ікон - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.04 € 32.79
Рівненський священник упізнав у луцькому терористові крадія ікон

Волинь-нова

Рівненський священник упізнав у луцькому терористові крадія ікон

Максим Кривош вже мав дві судимості

Єпископ Іов, який у Рівному очолює незалежну релігійну громаду православної парафії, в миру Василь Коновалюк упізнав у Максимі Кривоші, який захопив заручників, крадія ікон. Про це священник написав сам у Фейсбук. 

Єпископ вирішив облаштувавти притулок для собак, а знайомі порадили йому звернутись до Кривоша, щоб той простерилізував тварин. 

- Отакої! Якщо захоплювача маршрутки в Луцьку справді звати Максим Кривош, то це той чоловік, який торік поцупив мої хрести, ікони та ін. речі...- написав Василь Коновалюк. 

За його словами, це той самий чоловік, який рік тому поцупив у нього ікони та хрести. 

Єпископ вирішив облаштувавти притулок для собак, а знайомі порадили йому звернутись до Кривоша, щоб той простерилізував тварин. 

Нагадаємо, у Луцьку чоловік, представившись Максимом Плохим, забарикадувався в автобусі та взяв у заручники 20 людей. При цьому заявив, що автобус замінований і він має при собі вибухівку та зброю. 

За даними поліції, вимоги чоловіка були нечіткими, у соцмережах він висловлювася, що «невдоволений системою в країні». А ще раніше написав свої вимоги в одній із соцмережі, де вимагає, аби голови судів, міністерств, прокуратури, парламенту, церков, а також українські олігархи записали й виклали на своїх сторінках у соцмережах і в Ютуб заяви про те, що саме вони – терористи в законі.А президент Володимир Зеленський має записати відеозвернення із закликом дивитись документальний фільм «Земляни», 2005 року, в якому розповідається про проблему експлуатації тварин для одомашнення, розваг та виробництва їжі. 

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що Кривош має дві судимості. 

Нагадуємо, як розгорталися події:

Джерело: http://www.visti.rovno.ua/