У Рівненській лікарні будуть проводити трансплантацію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.68
У Рівненській лікарні будуть проводити трансплантацію

У лікарні є всі можливості й навчені спеціалісти.

Фото horyn.info.

У Рівненській лікарні будуть проводити трансплантацію

У закладі працюватимуть два лікарі – трансплант-координатори з Рівненської обласної клінічної лікарні. Вони пройшли спеціальне навчання і стажування в інституті ім. Олександра Шалімова в Києві

Ліцензію на проведення трансплантації отримала Рівненська центральна міська лікарня. Для початку роботи у цьому напрямку медичному закладу вистачає своїх спеціалістів. У лікарні відпрацьована система лікування для проведення високоточної діагностики смерті мозку і трансплантації органів. Повідомляє видання «7 Днів», передає Горинь. Інфо.

У лікарні відпрацьована система лікування для проведення високоточної діагностики смерті мозку і трансплантації органів.

«Рівненщина не стоїть осторонь таких важливих процесів. Лікарня готується до трансплантації. Ми будемо збільшувати кількість спеціалістів, які будуть тут працювати», – наголосив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час брифінгу.

В міській лікарні проводиться інтенсивна робота з облаштування сучасної операційної для трансплантації.  Саме тут планують проводити трансплантацію, а в інших медзакладах є можливість діагностувати клінічну смерть мозку.