«Шахтар» дає копняка «Вольфсбургу» – підготуватися «Базелю»!

Одержавши пас від Євгена Коноплянки, Манор Соломон свій шанс забити не змарнував!

Фото shakhtar.com.

Уже сьогодні, 11 серпня, «гірники» в одноматчевому чвертьфінальному протистоянні поміряються силами зі швейцарським «Базелем».

Ліга Європи. 1/8 фіналу. «Шахтар» (Донецьк, Україна) — «Вольфсбург» (Вольфсбург, Німеччина) — 3:0 (1:0 — Жуніор Мораєс, 89 хв; 2:0 — Манор Соломон, 90+1; 3:0 — Жуніор Мораєс, 90+3 хв)

Матч-відповідь (перший поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь «гірників»). 5 серпня. Київ. Стадіон НСК «Олімпійський». Без глядачів. Головний суддя — Іван Кружляк (Словаччина).

Майже п’ять місяців минуло між двома поєдинками 1/8 фіналу Ліги Європи між «Вольфсбургом» та «Шахтарем». Ще 12 березня «гірники» здобули важливу перемогу на «Фольксваген-Арені» з рахунком 2:1.

Натомість запізнілий матч–відповідь упевнено котився до безгольової нічиєї (відверто кажучи, вигідної «Шахтарю»). Вже минуло 88 хвилин ігрового часу, а на табло світилися нудненькі нулі. Але той, хто вимкнув у цей момент телевізор і вклався спати, відверто прогадав! Адже до фінального свистка словацького арбітра Івана Кружляка бельгійський голкіпер «Вольфсбурга» Кун Кастельс устиг тричі вийняти м’яч із сітки власних воріт! Дубль Жуніора Мораєса плюс ще одненький від Манора Соломона!

Пряма трансляція чвертьфінального матчу Ліги Європи «Шахтар» (Україна) – «Базель» (Швейцарія) – 11 серпня, о 22.00, на телеканалі «Футбол-1».

Цікаво, що навіть з урахуванням замін у складі «Шахтаря» в цьому поєдинку було лише чотири бразильці (Мораєса та Марлоса ми, звісно, такими вже давно не вважаємо). До прикладу, в березні з «Вольфсбургом» встигли поборотися протягом матчу відразу семеро «чарівників м’яча». Невже Луїш Каштру потроху бере курс на українізацію свого колективу?

А вже сьогодні, 11 серпня, «гірники» в одноматчевому чвертьфінальному протистоянні поміряються силами зі швейцарським «Базелем». Переможець 17 серпня зіграє півфінальний поєдинок із сильнішим у парі «Інтер» — «Байєр». За вихід у фінал боротимуться між собою й переможці пар «Вулвергемптон» — «Севілья» та «Манчестер Юнайтед» — «Копенгаген». Фінал заплановано на 21 серпня. Всі ці матчі за участю вісімки найкращих команд Ліги Європи відбудуться на стадіонах Німеччини.