
Приймати пробіотики рекомендовано під час або після тривалого курсу лікування антибіотиками.
Як правильно приймати пробіотики?
Відкриття антибіотиків стало однією з найважливіших подій в медицині XX століття. З їх допомогою вдалось вилікувати мільйони людей, однак, за останні роки експерти відзначають зменшення ефективності антибактеріологічних засобів. Також відомо багато випадків побічних ефектів. Уникнути їх допомагають пробіотики
Функції пробіотиків
Пробіотиком називається функціональний компонент, що містить особливий склад бактерій, здатних забезпечити покращення складу мікрофлори кишечника. Перш ніж розглянути, как правильно принимать пробиотики, необхідно перечислити основні функції цих засобів.
Приймати пробіотики рекомендовано під час або після тривалого курсу лікування антибіотиками. Це необхідно для:
-
захисту мікрофлори кишківника;
-
усунення діареї, закрепу та інших розладів;
-
відновлення здорового балансу мікрофлори;
-
зміцнення імунної системи.
Приймати пробіотики можна двома методами: у вигляді харчових продуктів або як дієтичні добавки. Медики рекомендують проходити курс відновлення пробіотиками не тільки дорослим, але й дітям.
Правильний прийом пробіотиків: поради експертів
Існує перелік ключових правил, за якими потрібно приймати пробіотики. Суворо дотримуючись їх, можна уникнути найбільш поширених помилок та не нашкодити власному здоров’ю:
-
перш ніж розпочати прийом пробіотиків разом з антибіотиками, необхідно порадитись з експертом;
-
під час прийому пробіотичних засобів потрібно дотримуватись дієти – це допоможе посилити ефект терапії;
-
вплив пробіотиків на дитячий та дорослий організм відрізняється. При виборі терапії для дитини важливо враховувати склад засобу, концентрацію флори, тривалість та частоту прийому, можливі ризики непереносимості у дітей різного віку;
-
при перших ознаках алергії на деякі компоненти пробіотиків необхідно негайно припинити прийом та звернутись до лікаря.
Не менш важливо – визначити, коли саме приймати пробіотики: до, під час чи після їжі. Прийом препаратів під час або після їжі більш ефективний, адже в цьому випадку шанси виживання мікрофлори в шлунку та 12-палій кишці значно вищі.
Пробіотики «Симбітер®»: особливості та переваги
Науково-виробнича компанія «О. Д. Пролісок» – виробник та постачальник найбільш ефективних препаратів для відновлення мікрофлори, володіє 28-річним досвідом в розробці сучасних препаратів. Пробіотик «Симбітер®» – революційний засіб, котрий допомагає:
-
стимулювати процес регенерації кишкового епітелію;
-
ліквідувати токсини;
-
створити «бар’єр» між патогенними мікроорганізмами та системою кровообігу;
-
оптимізувати кислотно-лужний баланс.

Серія пробіотиків «Симбітер®» розроблена з урахуванням особливостей мікрофлори людей різного віку, в тому числі новонароджених немовлят, старших дітей, вагітних та годуючих матерів, чоловіків, людей похилого віку. Ефективність пробіотиків «Симбітер®» доведена десятками досліджень та відгуками тисяч вдячних покупців. Отримати консультацію з того как правильно приймати пробіотики та придбати необхідний препарат можна на сайті компанії або в аптеках-партнерах.
