Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Російський маніяк, який убив понад 80 жінок, проситься воювати в Україну

Свої звірства Михайло Попков чинив протягом 20 років. І готовий тепер знову взятися за своє...

Фотоколаж із сайту informator.ua.

Російський маніяк, який убив понад 80 жінок, проситься воювати в Україну

«Ангарський різник» хоче служити в лавах ПВК Вагнера

«Для мене морози – це найгірше, що може бути…»

Колишній російський міліціонер Михайло Попков (на фото), який погубив понад 80 жінок, виявив бажання вирушити до України воювати в лавах російських найманців. Попков також відомий як «ангарський маніяк» (убивця та ґвалтівник із міста Ангарська Іркутської області ), він відбуває два довічні покарання.

Його слова опублікували «Вісті Іркутськ». Видання повідомило, що зараз Попкова етапували з Мордовії до Іркутська через визнання винним у вбивствах, у яких він не був раніше звинувачений. У Попкова запитали, яке в нього є бажання? Той відповів, що хоче «в армію» і не проти вирушити на війну, хоч і боїться холодів.

«Протягнути б ще січень-лютий. Найбільш холодні. Для мене морози – це найгірше, що може бути… Просто після теплого приміщення опинитися зараз у траншеї холодній… На скільки там людини вистачить?» – пояснив серійний убивця, який дбає про свій комфорт. 

Міг вирізати серце чи очі, відрізати груди і пальці...

58-літнього Попкова було засуджено до довічного позбавлення волі 14 січня 2015 року. Тоді суд визнав, що він скоїв 22 вбивства та два замахи на вбивство (дівчат врятували медики). 10 грудня 2018-го Попкова засудили ще за 56 убивств та один замах. Водночас сам маніяк зізнався ще у трьох злочинах, але його провина за цими епізодами в суді не була доведена. У 2020 році, вже перебуваючи в колонії, Попков написав зізнання, повідомивши ще про два вбивства.

Вік більшості жертв на момент смерті становив від 19 до 28 років. Одній жертві було 15, ще чотирьом – від 35 до 40 років. Усі жінки були середнього зросту (155−170 см) і схильні до повноти. Усі, крім однієї, у момент вбивства перебували у стані алкогольного сп’яніння середнього чи сильного ступеня і перед смертю зазнали зґвалтування. Єдиної жертви, яка в момент нападу була твереза, не було зґвалтовано. Злочинець задушив її шарфом і завдав ударів ножем по вже мертвому тілу. Одну із жертв Попков спалив після вбивства. В іншої вирізав серце.

Сьогодні «ангарський маніяк» зрозумів, що його унікальні навички дуже потрібні вітчизні на війні з Україною.

Хоча вбивства розпочалися ще 1992 року, встановити особу «ангарського маніяка» змогли лише 2012-го за допомогою молекулярно-генетичної експертизи – біологічні матеріали 3,5 тисячі людей порівняли зі спермою, знайденою на тілах убитих.
Попков був молодшим сержантом мвс рф і до звільнення 1998 року з міліції вчиняв деякі злочини у формі міліціонера та на службовій машині. Після звільнення з мвс маніяк підробляв приватним таксистом. Він пропонував жінкам, яких віз, побути разом, потім відвозив їх у ліс, ґвалтував і вбивав. Як повідомляли ЗМІ, «ангарський маніяк» вбивав не всіх: були пасажирки, яких він довозив за потрібною адресою.

«Зрозуміло, він «старанно» ґвалтував своїх жертв, переважно у момент їхньої агонії. У хвилину натхнення Попков міг урізноманітнити звичайний репертуар: вирізати серце чи очі, відрізати дамі груди і пальці. Сьогодні «ангарський маніяк» зрозумів, що його унікальні навички дуже потрібні вітчизні на війні з Україною», – прокоментував російський опозиціонер Олександр Невзоров, припустивши, що серійного вбивцю з радістю приймуть до ПВК Вагнера.

А канібал вже воює

Приватна військова компанія Вагнера, якою керує «кухар путіна» євген пригожин, у пошуках «гарматного м’яса» пройшла вже кілька етапів вербування ув’язнених. Російська правозахисниця, голова фонду «Русь сидящая» Ольга Романова розповіла: на війну в Україні з російських колоній вирушили ґвалтівники, вбивці та маніяк-канібал. 

«Беруть ув’язнених за усіма статтями, але віддають перевагу (про це пригожин говорив) убивцям і тим, хто займався розбоєм та пограбуванням. Теж добре беруть тих, хто потрапив до в’язниці за завдання тяжких тілесних ушкоджень. І ось зараз стали брати вже людей, засуджених за зґвалтування, але їх в окремий загін. Ми знаємо дві історії із саратовських зон, із жахливих зон, там одна є дуже спеціальна. Звідти взяли маніяка, у якого, так би мовити, у портфоліо канібалізм. Він також поїхав на війну», – розповіла правозахисниця.

Романова зазначає, що завербованих як мінімум 7 тисяч, але ймовірніше, що йдеться вже про 10 тисяч.

До речі

У російському Нєфтєкамську (Башкортостан) поховали загиблого вагнерівця. Тепер колишнього зека, засудженого за педофілію, там назвали «героєм». Але «окрасою» стало те, що біля могили нелюда місцева влада виставила почесний караул з… «юнармійців», тобто дітей.

Читайте також: Кого поховали? «Група Вагнера» забороняє перевіряти труни.

Telegram Channel