Курси НБУ $ 40.55 € 43.52
9 ознак того, що ти  вже зустріла свого майбутнього чоловіка

Бути поруч із ним – найбільш затишне місце в житті.

Волинь-нова

9 ознак того, що ти вже зустріла свого майбутнього чоловіка

Кожен із нас в цьому житті за чимось полює. Деякі хочуть стати багатшими, хтось хоче бути сильнішим, хтось – могутнішим. Наші бажання характеризують нас як особистостей. Але головне бажання всіх людей – любити і бути коханими

Любов викликає почуття комфорту і затишку. Всі турботи відходять на другий план, коли ти знаходишся в обіймах коханої людини. Ти відчуваєш себе захищеним. Тобі нічого не страшно. Ти віддаєш себе цілком і без залишку коханій людині.

Коли ти закоханий, то малюєш в своїй уяві картини спільного майбутнього зі своєю другою половинкою. Але чи знаєш ти напевно: ця любов – до смерті чи так – недовге захоплення?

Можливо, ми консервативні, але хочеться вірити, що шлюб, на щастя чи на жаль, – це мета в житті кожної людини.

Тож пропонуємо ознайомитися з 9-ма ознаками того, що ти вже зустріла того чоловіка, з яким зможеш провести залишок життя:

1. Тобі не потрібно прикидатися, коли ти поруч із ним

У хороший або поганий періоди  життя тобі не потрібно грати, ти сміливо можеш бути самою собою, коли ти поруч із коханою людиною. Він не чекатиме, що ти раптом станеш кимось іншим. У його очах ти завжди будеш коханою жінкою. У ваших стосунках немає місця удаванню і брехні.

Він приймає тебе такою, яка ти є, і не має значення, кажеш ти дурницю, лінуєшся іноді щось робити або голосно регочеш у громадському місці. Він приймає тебе, адже він тебе вибрав, а ти вибрала його. Звичайно, іноді ти будеш грати, і прикидатися, але ти впевнена, що завжди будеш в центрі його уваги. Ти завжди будеш його зіркою.

2. Твоє щастя – це його щастя, і навпаки
Ти вже усвідомлюєш, що він єдиний чоловік у твоєму житті, він кращий за всіх тих, хто був до нього. Він хоче для тебе всього найкращого, навіть якщо за твоє щастя йому доведеться дорого заплатити.
Твій обранець – безкорисливий, твої інтереси раптом стали його інтересами. Це сталося раптово, але це – факт. Йому приносить задоволення все те, що й тобі.
Зрештою, він уже може спокійно розрізняти, що вдома не прийнятно все те, що може бути прийнятним на роботі, а вона  у чоловіків забирає багато часу. Але все-таки він уже навчився в своєму щільному графіку знаходити час для тебе коханої.

Він приймає тебе такою, яка ти є, і не має значення, кажеш ти дурницю, лінуєшся іноді щось робити або голосно регочеш у громадському місці. Адже він  вибрав тебе, а ти вибрала його.

3. У кінці найважчого дня єдине, чого ти хочеш, –  побути поруч з ним

Не має значення, в поганому настрої ти знаходишся чи ні, – тобі краще бути з ним, ніж без нього. Оскільки для тебе вже немає життя без його присутності в ньому.

Він уважно вислухає твою точку зору, навіть якщо має свою власну на певне питання. Він буде терплячий і позитивно вплине на вирішення твоїх проблем. Твій коханий не стане прямолінійно тебе критикувати.

Всі ці нюанси зроблять ваші стосунки тільки міцнішими і стабільнішими. Тепер ти точно знаєш, що хочеш бути поруч з ним завжди і всюди.

4. Вашу симпатію  не можна не помітити

Ви – сумісні на всіх рівнях:  фізичному, ментальному і емоційному. Хімія між вами сильніша від  будь-яких зовнішніх факторів. Іноді це – найважливіший в житті стан людини.

Навіть якщо ви робите щось незначне, але разом, наприклад, пробіжка кожного ранку, то ти вже відчуваєш себе особливою, адже він просто поруч із тобою. Ваш сексуальний  потяг виходить за межі  ліжка, поширюється в інших місцях. Ви не можете не торкатися один до одного,  але він  рветься назовні. І ви цього не соромитеся.

5. Ти хочеш ділитися з ним усім, що маєш

Коли ти малюєш в своїй уяві ваше спільне майбутнє, то він стає найважливішою частиною твого життя, а ти – його. Думка про те, що ти проведеш з ним залишок свого життя, і він стане  твоїм останнім чоловіком, абсолютно не лякає тебе. Поруч із ним – найбільш затишне місце в житті.

Коли відбувається щось прекрасне або ти отримуєш гарну новину, то перше, що  хочеш зробити –  розповісти йому про це. Коли звучить якийсь «солоденький» рингтон, перше, про  що ти думаєш: дзвонить твій коханий чоловік.

Починаючи з того, що він з’їв на сніданок, і закінчуючи тим, що він подивився перед сном – все хвилює тебе, ти хочеш знати все про нього і його життя. Іноді тебе може це дратувати, але відмовлятися від його присутності в твоєму житті ти точно не хочеш. У вас вже є стабільні партнерські стосунки, а не просто період закоханості.

6. Романтика для вас обох – необхідна річ

Іноді тобі здається, що ти – головна героїня фільму «Сутінки», з усіма романтичними моментами і пристрастями. Обід при свічках, спільні прогулянки, час, проведений у ліжку разом – все це ви робите усвідомлено, кожен із вас прагне до романтичних моментів. Ви любите радувати один одного.

Він не соромиться, сам розповідає тобі про всі свої труднощі і  думки. Ти проникаєш в усі глибини його свідомості. Він беззастережно довіряє тобі. Він твій чоловік, і  не боїться показати тобі свої слабкості, адже ти їх приймаєш.

Ти приймаєш його таким, яким він є.

7. Твоя любов – безмежна, і сильніша від будь-яких недомовок

Немає сенсу в суперечках і сварках, якщо ти любиш його і боїшся заподіяти йому шкоду. Уміння знайти компроміс – єдиний правильний вихід з усіх ситуацій. І ви обидва будете щасливі від цього. В кінці дня ви не зможете вже злитися один на одного. Адже ваша любов – сильніша за всі дурниці.

8. Він не просто слухає тебе, а чує все те, про що ти йому кажеш
Твій обранець вміє читати між рядків, він розділяє твої потреби. Він розуміє, що ти хочеш йому сказати з першого разу, тобі не потрібно весь час повторювати те, чого ти хочеш. Ви допомагаєте один одному рости  як особистості, і кожен із вас стає тільки кращим.

9. Він приймає тебе такою, яка ти є

Іноді ти не причепурена, голосно говориш по телефону або не розумієш деяких його жартів, але він любить тебе саме за ці твої якості. Переконує, що всі твої недоліки – це  чесноти.

Він хвалиться тобою перед своїми друзями, адже ти – краще, що є в його житті.

Твій майбутній чоловік знає все про тебе – хороше і погане, але він і цінує тебе за це. Ти цілком належиш йому, ти – частина його життя. І ти щаслива, бо знаєш, що, нарешті, знайшла його.

Лаура АРГІНТАР.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel