Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Чому кумедна «мама» Сердючки не вийшла заміж  за Андрія Данилка

«Мама, ну, улибайтесь, птічка все одно не вилетить!»

Фото із сайту obozrevatel.com.

Чому кумедна «мама» Сердючки не вийшла заміж за Андрія Данилка

Культову Вєрку Сердючку обожнюють не тільки в Україні, а й далеко за її межами, проте цю ексцентричну пані зі срібною зіркою на голові неможливо уявити без її незмінної компаньйонки – «мами» Інни Адольфівни. І в багатьох прихильників цього дуету не раз поставало запитання: чому ж багаторічна дружба Інни Білоконь з Андрієм Данилком так і не переросла в роман, чутки про який ходять буквально з часів створення культового дуету?

Будемо відверті, кожен українець свого часу пройшов через стан легкого шоку, коли вперше побачив Інну Білоконь в реальному житті без гриму. Гарна жінка, вона могла б бути дружиною Андрія Данилка, проте натомість стала його «мамою», і, разом з тим, улюбленицею багатомільйонної публіки.

Як пише «Обозреватель», зараз Інна Білоконь готується змінити статус мами на статус бабусі, адже її реальна донька – Яна – чекає на свого первістка. Але чому ж багаторічна дружба з Данилком так і не переросла в роман, чутки про який ходять буквально з часів створення культового дуету?

Народилася Інна (не Адольфівна, а Вікторівна, Авт.) у Полтаві. Минулого року, 10 жовтня, вона відсвяткувала ювілей – 55-річчя. Утім, мало хто з прихильників дає знаменитості більше сорока. Чи то сильний контраст із образом «мами» Сердючки в білій хустинці грає роль, чи то дійсно сміх продовжує життя, і комедіантка завдяки цьому дуже добре збереглася. Так чи інакше, але кожна поява акторки в соцмережах без гриму провокує хвилю компліментів на адресу її вроди.

У юності Білоконь мріяла стати лікарем. Якби не три невдалі спроби вступити в медичний університет, можливо, ми ніколи й не побачили б на українській сцені чарівну «маму» Сердючки.

З Андрієм Данилком Інна познайомилася в кінці 1980-х. Музиканту й пародисту на той момент було 16 років, він щойно «провалився» на вступі до музичного училища, тож пішов вчитися в торгово-кулінарне ПТУ. Білоконь тоді був 21 рік. Попри різницю у віці, дружба завʼязалася миттєво, коли дві творчі особистості перетнулися на заняттях із художньої самодіяльності.

Одного разу Данилко поцікавився у своєї «мами», чому вони не одружилися, а Білоконь йому на це нібито відповіла: «А ти – пропонував?».

«Він був тихонею, але в одну секунду міг зробити таке, що запам’ятовувалося на все життя», – згадувала актриса свої перші враження від знайомства з Данилком.

З того часу вони – нерозлийвода. Інна підтримує друга під час створення «Театру пародій Андрія Данилка», а згодом і грає провідні ролі в його виставах. Приблизно у той період у мініатюрах з’являється «мама» Вєрки Сердючки.

Тоді ніхто й подумати не міг, що Інна Адольфівна стане культовим персонажем української поп-культури. Мама в хустинці була радше приводом посміятися між собою в колективі, проте чим далі, тим частіше вона зʼявлялася на сцені.

Цей образ не мав конкретного прототипа, проте Білоконь все ж надихалася своєю тіткою з Полтави, яка також любила поскандалити. Крім того, натхненням для акторки слугували стереотипні галасливі продавчині на місцевому базарі.

Дружба з Данилком з роками тільки міцнішала. Серед прихильників і досі ходять чутки, що між чоловіком і жінкою не можуть бути лише дружні стосунки. Підігрівали припущення фанів і спільні фото артистів, де вони могли спокійно цілуватися в губи, і те, що самотній музикант-пародист завжди ретельно приховував своє особисте життя.

У ЗМІ якось писали, що одного разу Данилко поцікавився у своєї «мами», чому вони не одружилися, а Білоконь йому на це нібито відповіла: «А ти – пропонував?».

Так чи інакше, але між Данилком та Білоконь дійсно є любов, і дуже сильна, проте – як між братом і сестрою.

А от побудувати сімʼю Білоконь пощастило з чоловіком на імʼя Олег. Вони одружилися ще в юності. Різні джерела повідомляють, що пара має сімейний бізнес – вони розводять породистих собак.

Інна та Олег мають доньку Яну, яка у 2023 році вийшла заміж. Дівчина – справжня красуня, яка, на думку багатьох фанів, дуже схожа на свою маму.

А не так давно Білоконь поділилася радісною новиною – Яна чекає на первістка. Донька акторки – вже на доволі пізньому терміні вагітності, тож цілком імовірно, що вже зовсім скоро найвідоміша «мама» України стане щасливою бабусею.

Анна КРАВЧУК

У реальному житті мало хто впізнає «маму» Сердючки.
У реальному житті мало хто впізнає «маму» Сердючки. 
«Вєрка, шо я ляпнула! Це ж для тебе мужчіна!»
«Вєрка, шо я ляпнула! Це ж для тебе мужчіна!» 
Інна Білоконь уже понад 30 років заміжня за чоловіком на ім’я Олег.
Інна Білоконь уже понад 30 років заміжня за чоловіком на ім’я Олег. 
Інна з чоловіком і донькою у день одруження їхньої Яни.
Інна з чоловіком і донькою у день одруження їхньої Яни. 
Telegram Channel