Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
«Любить мене такою, яка я є»: Яна Зінкевич оголосила, за кого виходить заміж

Тепер Яна Зінкевич почувається коханою та щасливою.

Фото із сайту censor.net.

«Любить мене такою, яка я є»: Яна Зінкевич оголосила, за кого виходить заміж

Засновниця батальйону парамедиків «Госпітальєри» та нардепка від фракції «Європейська Солідарність» зізналася, що скоро виходить заміж. Обранцем Яни Зінкевич став розвідник на ім’я Ілля

Пара познайомилася під час ротаційного виїзду Зінкевич на передову і разом вони вже шість років.

«Я зустріла чоловіка, з яким ми скоро будемо будувати нову сім’ю. Ми разом вже шість років, Богданка (донька Зінкевич, цього року вона піде у перший клас. – Ред.) вважає його своїм татом. І ми з Іллею скоро одружимося», – сказала Яна в інтерв’ю «Цензор.Нет».

«Ілля завжди зі мною».
«Ілля завжди зі мною».

 За словами нардепки, вони з коханим одразу знайшли спільну мову та зійшлися буквально через декілька днів й навіть почали жити разом.

«Ілля допомагає мені, кожного дня возить мене на роботу, на зустрічі, на різні події. Возить мене на ротації, якщо я їду на передову. Тобто, завжди зі мною», – розповіла Яна.

«Були побоювання: хто мене таку полюбить? Було таке самобичування. Але Ілля зміг. І це для нього не стало перешкодою».

Зінкевич відверто розказала, що не вірила в те, що знайде нове кохання. Велику роль в цьому зіграло й те, що внаслідок ДТП (аварія сталася у 2016-му році. – Ред.) у неї стався параліч нижніх кінцівок.

«Були побоювання: хто мене таку полюбить? Було таке самобичування. Але Ілля зміг. І це для нього не стало перешкодою. Він любить мене такою, яка я є», – додала засновниця «Госпітальєрів».

«Моя Богданка називає Іллю татом».\
«Моя Богданка називає Іллю татом».\

 Зі слів Яни, вона почувається коханою та щасливою.

«Зараз ми не плануємо нічого гучного, зустрінемося у вузькому колі рідних та друзів. Це буде максимально тихо. Чесно скажу, що чекаю цього. І впевнена, що цей мій досвід буде позитивним. Я відчуваю себе щасливою, коханою жінкою», – зазначила Зінкевич.

Віолетта КІРТОКА, «Цензор.НЕТ».

Реклама Google

Telegram Channel