Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
5550 грамів: новонароджену богатирку назвали... Златою

Щасливі батьки, забираючи Златочку додому, пообіцяли своєму лікарю невдовзі повернутися за… хлопчиком.

Фото – «Перше медичне об’єднання Львова».

5550 грамів: новонароджену богатирку назвали... Златою

Дівчинка вагою понад 5,5 кг з’явилася на світ у Лікарні Святої Анни «Першого медоб’єднання Львова»

Батьки новонародженої: 24-річна Христина та 25-річний Тарас Артишки із села Кротошин Львівської області. Побралася молода пара торік у серпні. І того ж місяця новоспечені чоловік та дружина дізналися, що в них буде дитина. Новині обидвоє дуже зраділи. 

«Вагітність протікала без проблем, животик ріс поступово. Багато хто очікував, що буде двійня. Але я знала, що буде одна дівчинка. Перед пологами нам прогнозували її вагу в 4 кілограми», – розповідає породілля.

На 41-му тижні вагітності у Христини нарешті почалися перейми. Довірити свої перші пологи молода жінка вирішила спеціалістам Лікарні Святої Анни. Акушери-гінекологи спершу хотіли пустити Христину в природні пологи, бо гадали, що вага немовляти – близько чотирьох кілограмів. Однак обстеження показало, що дитина значно більша і перевищує розмір пологових шляхів. Лікарі зважили всі «за» і «проти» та ухвалили рішення про проведення кесаревого розтину.

Малюки з великою масою тіла становлять близько 6–10% від загальної кількості новонароджених.

Дівчинка з’явилася на світ 20 травня. Її вага при народженні становила 5550 грамів, а зріст – 60 сантиметрів. Щасливі батьки вирішили назвати донечку Златою і пообіцяли своєму лікарю невдовзі повернутися за… хлопчиком.

Як стверджують спеціалісти Лікарні Святої Анни, яка входить до складу «Першого медичного об’єднання Львова», малюки з великою масою тіла становлять близько 6–10% від загальної кількості новонароджених. Але Злата своїми богатирськими вагою і зростом здивувала навіть бувалих акушерів-гінекологів.

Нехай росте здоровою і має щасливу долю!

 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel