Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Батько вбив рідну доньку, щоб… помститися дружині

Злочинця засуджено до 15 років позбавлення волі.

Волинь-нова

Батько вбив рідну доньку, щоб… помститися дружині

Він зарізав 16-річну дівчину ножем

Його син дивом урятувався. Моторошне вбивство сталось у Київській області. Напередодні вбивства під час телефонної розмови на ґрунті ревнощів чоловік посварився з дружиною, яка перебувала за кордоном. Щоб помститися їй, він вирішив вбити дітей – 16-річну доньку та 12-літнього сина.

Вночі, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, він пішов на кухню та увімкнув газові конфорки. Після цього розбудив дітей. Розуміючи небезпечні наслідки дій батька, дівчина хотіла вимкнути плиту. Через це між ними виник конфлікт, який переріс у бійку.

«Діти намагалися втекти від батька, однак залишити будинок їм не вдалося, оскільки він відламав внутрішню ручку вхідних дверей. Під час суперечки чоловік вдарив кухонним ножем доньку по обличчю та в грудну клітину. Від отриманої колото-різаної рани з пошкодженням серця, вона померла на місці злочину. Хлопець узяв мобільний телефон та сховався у підвалі будинку, звідки викликав правоохоронців», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Суд визнав чоловіка винним в умисному вбивстві доньки та замаху на вбивство малолітнього сина (ч. 1 ст. 115, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 115 КК України). Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Ліна ВОГОНЬ.

Реклама Google

Telegram Channel